Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Největší mobilní projekt v ČR

Jako dlouhodobý partner ŠKODA AUTO spolupracujeme na komplexní mobilní aplikaci pro uživatele vozů ŠKODA, která sjednotila všechny hlavní aplikace české automobilky do jedné. V rámci realizace se jedná o největší projekt mobilního vývoje nejen v rámci Volkswagen Group, ale i obecně v regionu střední Evropy. Vývoj řídíme plně agilně ve frameworku LeSS pro vyškálovaný scrum.

Největší mobilní vývoj

v regionu střední Evropy.

30 tisíc recenzí

a 4,3 hvězdy v App Store.

All-in-One

aplikace.

Na nové generaci aplikace pro řidiče vozů ŠKODA spolupracujeme nejen s klientem ŠKODA AUTO, ale i dalším dodavatelem. V nejvytíženější fázi projektu tak velikost týmu dosahovala až 100 lidí. Úspěšné dodání aplikace i její následný rozvoj byly tedy úzce spjaty s efektivním nastavením synchronizace mezi desítkami vývojářů, scrum masterů i analytiků napříč dodavateli. Krom nastavení projektového řízení jsme se také zásadně podílení na doporučení technického směru (architektury) projektu, v jehož jádru je využití chytrých funkcí elektrických vozidel.

Použité
technologie
Kotlin
Swift

Aplikace MyŠKODA je dalším milníkem v digitalizaci vozů ŠKODA i českého automotive segmentu. Oceňujeme technologické i projektové know-how, které do tak rozsáhlého projektu vložila právě Etnetera a věříme, že aplikace MyŠKODA bude pro řidiče všech modelů ŠKODA platformou zvyšující bezpečnost jízdy i řidičský komfort.

Martin Preusker
mluvčí ŠKODA AUTO
Více informací
Další reference