Největší mobilní projekt v ČR

Jako dlouhodobý partner Škoda Auto spolupracujeme na komplexní mobilní aplikaci MyŠkoda App pro uživatele vozů Škoda, která sjednotila všechny hlavní aplikace české automobilky do jedné. V rámci realizace se jedná o největší projekt mobilního vývoje nejen v rámci Volkswagen Group, ale i obecně v regionu střední Evropy. Vývoj řídíme plně agilně ve frameworku LeSS pro vyškálovaný scrum.

Největší mobilní vývoj

v regionu střední Evropy.

30 tisíc recenzí

a 4,3 hvězdy v App Store.

All-in-One

aplikace.

Na nové generaci aplikace pro řidiče vozů Škoda spolupracujeme nejen s klientem Škoda Auto, ale i dalším dodavatelem. V nejvytíženější fázi projektu tak velikost týmu dosahovala až 100 lidí. Úspěšné dodání aplikace i její následný rozvoj byly tedy úzce spjaty s efektivním nastavením synchronizace mezi desítkami vývojářů, scrum masterů i analytiků napříč dodavateli. Krom nastavení projektového řízení jsme se také zásadně podílení na doporučení technického směru (architektury) projektu, v jehož jádru je využití chytrých funkcí elektrických vozidel.

Použité
technologie
Kotlin
Swift

Sloučení tří aplikací do jedné

Výzvou v projektu pro ŠKODA AUTO bylo převzít a spojit tři samostatné aplikace (ŠKODA Connect, myŠKODA app, OneApp) do jedné - MyŠKODA. Po období stabilizace a hot-fixů bylo nakonec rozhodnuto o celkovém přepsání aplikace, včetně nastavení nové architektury a jednotného backendu.

Aplikace MyŠKODA je dalším milníkem v digitalizaci vozů ŠKODA i českého automotive segmentu. Oceňujeme technologické i projektové know-how, které do tak rozsáhlého projektu vložila právě Etnetera a věříme, že aplikace MyŠKODA bude pro řidiče všech modelů ŠKODA platformou zvyšující bezpečnost jízdy i řidičský komfort.

Martin Preusker
mluvčí ŠKODA AUTO
Více informací
Další reference