Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Nativní self-care pojišťovací appka

Naše spolupráce s pojišťovnou Direct začala poměrně rychle. Za krátkou dobu jsme se dostali na stejnou vlnu a byli jsme tak schopni společně vytvořit nativní mobilní self-care pojišťovací aplikaci v rekordním čase. Díky ní je tak Direct první pojišťovnou na trhu, u které si může zákazník zařídit vše zcela samostatně přímo ze svého telefonu.

Vývoj za 3,5 měsíce

jsme zvládli díky oboustranné shodě a agilnímu přístupu.

Self-care nativní aplikace

umožňuje zákazníkovi sjednat pojištění na pár kliknutí.

Časté aktualizace

každých 14 dní zajišťují nové funkce i stabilitu.

Nástup do rozjetého vlaku

Projekt jsme přebírali po původním dodavateli v červnu 2021 a čekala nás obrovská výzva - vyvinout nativní aplikaci za rekordní čas. Díky lidskému přístupu, oboustranné otevřené komunikaci a agilnímu řízení se našemu týmu, dedikovanému přímo pro Direct, za tři a půl měsíce podařilo dodat kompletní front-end tak, abychom mohli v září 2021 aplikaci publikovat.

Použité
technologie
Kotlin
Swift

Nové funkcionality

Společně s Directem uvedli do aplikace funkcionality, které na trhu doposud nebyly - například zelenou kartu dostupnou i offline. Stejně tak dokážeme rychle reagovat díky klientskému týmu na mimořádné události a v řádu hodin do aplikace implementovat další nové funkce. Díky spolupráci s Etnetera Activate dokážeme klientovi poskytnout i podrobná data o chování uživatelů, včetně jejich interpretace.

Myslím si, že obě strany do toho daly maximum a na začátku byla spolupráce velice intenzivní i kvůli tomu, že Etnetera projekt přebrala po původním dodavateli. Všechno se nakonec podařilo a dopadlo dobře, což bylo způsobené i vzájemnou chemií a nadšením do projektu.

Veronika Staníčková
Project Manager
Více informací
Další reference