Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Partnerství v digitální (r)evoluci

Největší bance v Česku a vůbec celé skupině KBC pomáháme už od roku 2010 technologicky inovovat a v posledních letech rozvíjet služby nové generace, které často překračují hranice bankovnictví, jak je známe. Agilně řídíme nejen vývoj aplikace DoKapsy, ale podílíme se na mezinárodním vývoji virtuální asistentky Kate a v rámci Etnetera Group poskytujeme celou sadu dalších služeb od UX&UI, přes weby až po digitální analytiku.

10 let partnerství napříč celou skupinou

od banky, pojišťovny, spořitelny až po KBC.

Virtuální asistentka Kate

a další inovace přesahující bankovnictví.

Mobilní aplikace, weby, analytika, UX…

a celá mozaika dalších služeb.

Mobilní aplikace, kterou vyvíjíme, je laboratoří inovativních nápadů určena pro klienty ČSOB i širokou veřejnost. Od roku 2019 se nám v Etneteře Flow podařilo do aplikace implementovat přístup k části smartbankingu, platebním kartám, slevovým kuponům či placení MHD lístků, parkování a tankování na čerpacích stanicích. I díky těmto inovativním funkcím má aplikace přes 90 tisíc uživatelů a vysoký rating v obchodech s aplikacemi.

Pro mateřskou KBC Group, pod níž ČSOB spadá, navíc v mezinárodním týmu spolupracujeme na vývoji virtuální asistentky Kate, která s klienty pomocí hlasového ovládání nebo přes chat vyřídí širokou škálu každodenních požadavků nejen ohledně plateb, ale i pojištění.

Použité
technologie
Kotlin
Swift
Adobe Analytics
Figma

Ve spolupráci s naší sesterskou společností Etnetera Activate jsme pro ČSOB také implementovali Adobe Analytics. Díky analytice a zpracování tzv. big data získaných z webu i mobilních aplikací, má tak ČSOB a její dceřiné společnosti unikátní přehled o chování uživatelů a může rychle reagovat na jejich potřeby.

Více informací
Další reference