Upekli jsme cookies. Dáš si s námi?

Mmm, ty voní! Na našem webu jsme upekli cookies a budeme rádi, když si dáš s námi. Používáme je nejen k tomu, aby náš web správně fungoval, ale také k anonymní analýze údajů toho, kde všude na našich stránkách mlsáš. Tak co, máš chuť?

Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.
Chceš znát ingredience? Podívej se na náš recept.

Televize v telefonu i tabletu

Mobilnímu operátorovi O2 pomáháme plnit očekávání statisíců aktivních uživatelů od roku 2018, kdy jsme převzali vývoj mobilní aplikace O2 TV. Práce na kompletním redesignu trvaly půl roku a jejich výsledkem byla technicky vyspělejší aplikace, přinášející uživatelům komfort intuitivního UX. Za úspěchem projektu stál tým zkušených vývojářů, flexibilní řešení nových požadavků a rozsáhlé otevřené beta testování.

Kompletní redesign

aplikace pro Android & iOS.

Intuitivní UX

a komfortní prostředí.

Otevřené beta

testování.

Mobilní aplikace digitální televize je posledním přírůstkem v rozsáhlém portfoliu produktů, které v rámci Etnetera Group pro klienta O2 dodáváme už od roku 1999. V Etnetera Flow jsme od začátku kladli důraz na vysokou kvalitu uživatelského zážitku, přívětivého designu a především intuitivního ovládání. 

Díky otevřenému beta testování jsme byli schopni na trh dodat opravdu spolehlivě fungující aplikaci s integrací Chromecast a AirPlay, podporující jak mobilní zařízení, tak tablety. Uživatelé si tak mohou nerušeně užívat sledování svých oblíbených pořadů, přímých přenosů (včetně zpětného záznamu), nebo snímků z online filmotéky.

Použité
technologie
Kotlin
Swift

Více informací
Další reference