Televize v telefonu i tabletu

Mobilnímu operátorovi O2 pomáháme plnit očekávání statisíců aktivních uživatelů od roku 2018, kdy jsme převzali vývoj mobilní aplikace O2 TV. Práce na kompletním redesignu trvaly půl roku a jejich výsledkem byla technicky vyspělejší aplikace, přinášející uživatelům komfort intuitivního UX. Za úspěchem projektu stál tým zkušených vývojářů, flexibilní řešení nových požadavků a rozsáhlé otevřené beta testování.

Kompletní redesign

aplikace pro Android & iOS.

Intuitivní UX

a komfortní prostředí.

Otevřené beta

testování.

Mobilní aplikace digitální televize je posledním přírůstkem v rozsáhlém portfoliu produktů, které v rámci Etnetera Group pro klienta O2 dodáváme už od roku 1999. V Etnetera Flow jsme od začátku kladli důraz na vysokou kvalitu uživatelského zážitku, přívětivého designu a především intuitivního ovládání. 

Díky otevřenému beta testování jsme byli schopni na trh dodat opravdu spolehlivě fungující aplikaci s integrací Chromecast a AirPlay, podporující jak mobilní zařízení, tak tablety. Uživatelé si tak mohou nerušeně užívat sledování svých oblíbených pořadů, přímých přenosů (včetně zpětného záznamu), nebo snímků z online filmotéky.

Použité
technologie
Kotlin
Swift

Více informací
Další reference